Розмова по суті

Нещодавно 4 квітня у Буковинському державному медичному університеті проходив БІМКО (Буковинський міжнародний медичний конгрес) у якому взяла участь і я. Взявши участь у конгресі я здобула нові знання, знайомства.

Розпочався БІМКО з Пленарного засідання (урочистого відкриття) у якому нас привітали з тим, що ми є учасниками такого престижного дійства. Також, під час відкриття було проведено 2 лекції англійською мовою. Першу лекцію провів професор, президент Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії Зульфіквар Мірза на тему «Шок: визначення, причини та ведення пацієнтів з травматологічною патологією». Другу лекцію провела доцент кафедри медичної фармакології, директор Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету Луїза Габунія на тему «Актуальні питання раціональної фармакотерапії і поліпрагмазії». Після пленарного засідання ми зробили спільне фото на фоні Буковинського медичного університету і нас провели до місця роботи моєї секції.

У секції, якій я брала участь було представлено 13 наукових робіт, серед яких була і моя аналітично-порівняльна робота на тему «Урядова програма «Доступні ліки». Хід реалізації та проблемні питання». Разом із моїм науковим керівником Фрусевич Іриною Олександрівною ми брали участь у дискусіях та знаходили нове у кожній представленій темі.

Я дуже вдячна своєму рідному коледжу за таку можливість стати частинкою такого грандіозного дійства завдяки якому хочеться дізнаватись новому і стати гідним спеціалістом своєї професії.

Горбунова Ольга, студентка 4 курсу.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий