Відгук про конференцію

16 – 18квітня 2019року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» проходила ХVІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність».

Ми мали нагоду і честь вдруге представляти Хмельницький базовий медичний коледж у секції «Природа, медицина, здоров’я» та презентувати науково-дослідницьку роботу «Моральні якості медичної сестри та їх роль у профілактиці ВІЛ-інфекції».

Відкриття роботи секції розпочалося із вступного слова Мовчан В.О., к.б.н., доцента,  декана факультету біомедичних технологій.

Конкуренція учасників була жорсткою, але доброзичлива та тепла атмосфера, що витала у залі під час роботи конференції, надихала на успіх. Вердикт членів комісії на чолі з Тугай Т.І., д.б.н., професором, завідувачкою кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології був об’єктивним та одноголосним – з конференції ми повернулись з перемогою ст. ІІІ курсу, відділення «Сестринська справа» Гуменюк Тетяни, яка отримала заслужене 1-е місце та грамоту «За кращу доповідь».

Ми вдячні  оргкомітету за чудову екскурсію лабораторіями , що залишила приємні враження про університет.

                 Науковий керівник, викладач інфектології ХБМК  Ткачук     О.М.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий