Використовуючи сучасні комунікаціїї

10 жовтня 2014 студенти та викладачі медичних коледжів та училищ Хмельницької області були присутні на відкритій on-line лекції відомого хірурга кафедри нейрохірургії Інституту післядипломної освіти ім.Шупика М.Є.Поліщука. Тема лекції – «Вогнепальні рани – сучасні підходи до лікування».

Інтерактивна відеоконференція, що транслювалася із Кам’янець-Подільського медичного училища через мережу Інтернет зібрала численну аудиторію і викликала неабиякий інтерес. Адже питання, які висвітлювалися у ході лекції є життєво важливими на сучасному етапі не тільки для медичних працівників, студентів медичних навчальних закладів, але й для пересічного громадянина України в силу тих умов, в яких ми живемо.

Основна частина лекції присвячена вогнепальним пораненням під час подій на Майдані, їх типам, особливостям надання невідкладної допомоги, під час хірургічного втручання та періоду реабілітації пацієнта. Доповідач звернув увагу на надання кваліфікованої долікарської допомоги та питання пов’язані з убезпеченням громадян від отримання таких травм.

Відповідаючи на запитання, М.Є.Поліщук підкреслював, що медичні працівники мають звернути увагу на високу кваліфікаційну підготовку в даних питаннях, здатність діяти в екстремальних умовах та високі професійні якості.