Новорічне звернення

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Мerry CHRISTMAS!

Happy NEW YEAR!

Звертаюсь до усіх, хто відвідав сторінки нашого сайту. Прийміть найщиріші вітання зі світлими і радісними святами – Новим роком і Різдвом Христовим, які несуть зворушливу атмосферу добрих відчуттів, наснажені душевним теплом, сповнені вірою у мир та спокій на нашій землі, у справдження сокровенних мрій і сподівань. Протягом віків ці свята єднають людей довкола одвічних цінностей, життєдайних істин, духовно звеличуючи їх над плином буденності. Це особливі дні осмислення пройденого, підведення підсумків.

Оглядаючись на досягнення коледжу у році, що минає, хочеться передусім наголосити: ми попри все рішуче рухаємося вперед, піднімаючи престиж національної освіти, дбаючи про її наповнення сучасним змістом, про створення відповідної матеріально-технічної бази та комфортних умов навчання. Чимало студентів мають відмінні успіхи у навчанні та прославляють коледж, перемагаючи на міських та обласних олімпіадах, конференціях, конкурсах, спортивних змаганнях. Наших випускників з нетерпінням чекають у медичних закладах області, а схвальні відгуки про їх роботу свідчать про високий рівень професійної підготовки.

У ці тривожні дні, коли країна зазнає агресії, викладачі та студенти коледжу не тільки виконують освітні завдання, але й беруть активну участь у волонтерському русі, займаються благодійністю.

Я можу впевнено сказати, що ми виконали всі поставлені перед собою завдання і створили всі необхідні умови для того, щоб підготувати не тільки висококваліфікованих спеціалістів, але й гідних громадян України.

Напередодні Нового року хочу подякувати викладачам, студентам за відданість рідному закладу, за щиру зацікавленість у всіх його справах. Сподіваюся, що на нас у новому році чекатимуть тільки приємні звістки, позитивні емоції та радість перемог.

Сердечно вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю, щоб 2019  рік пройшов під знаком миру і добра, любові та поваги до ближнього, став роком чистих помислів і добрих справ.


Щедрих і веселих вам свят!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою та шаною директор коледжу Іван Нагорний