Ноутбуки, гаджети, планшети…
ВСТУП
Обчислювальна техніка протягом десятків років знаходиться в області уваги багатьох компаній – розробників нових типів комп’ютерів та інформаційних технологій. Особливе місце серед них займають розробки портативних комп’ютерів та різноманітних гаджетів. Ідея їх створення з’явилася відносно недавно і швидко стала реальністю. Сьогодні вони набувають все більшої популярності як альтернатива звичайним настільним комп’ютерам. Їх невеликий розмір і вага, надзвичайна мобільність і багатофункціональність сприяють поширенню серед професіоналів і користувачів, навіть викликають заздрощі.
Чи витіснять ці типи комп’ютерних пристроїв звичайні настільні моделі персональних комп’ютерів? Чи задовольнять розв’язування професійних інформаційних завдань кожного спеціаліста в майбутньому? Яку роль відіграють у подальшій модернізації hardware?
На ці, та ряд інших питань слід відповісти студентові, пройшовши веб-квест.
ЗАВДАННЯ
Для проходження веб-квесту необхідно вибрати одну із 5 ролей.
Кожна роль має свої завдання, які необхідно виконати і представити звіт про виконану роботу у вигляді, вказаному у завданні.
Після роботи над веб-квестом відбудеться публічна презентація Вашої роботи та оцінка за вказаними критеріями.
РОЛІ УЧАСНИКІВ ВЕБ-КВЕСТУ
1.Журналіст. Ваше завдання – підготувати коротку статтю "Винахід майбутнього", розповівши про історію винайдення ноутбука та його перші моделі. Задумайтесь, чому стаття має таку назву?
2.Знавець електроніки. Ваше завдання – підготувати короткий огляд основних характеристик сучасних ноутбуків та представити їх класифікацію. Матеріал подати у вигляді презентації.
3.Дослідник. Ваше завдання – дослідити, які переваги та недоліки має ноутбук перед настільним комп'ютером. Підсумки роботи представити у вигляді порівняльної таблиці на папері формату А3.
4.Знавець гаджетів. Ваше завдання – зробити огляд різних видів сучасних гаджетів та окреслити сфери їх застосування. Підготуйте презентацію.
5.Консультант. Вам треба надати консультацію як правильно вибрати планшет. Складіть пам'ятку – рекомендацію у вигляді буклету.
КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ