Міс та Містер коледжу

Сьогодні, 15 лютого 2018р. студенти коледжу зустрічали Весну, Молодість. а з ними і Кохання на щорічному конкурсі "Міс та Містер коледжу 2018".

До свята старанно готувалися 8 учасників конкурсу. Вони показали себе неймовірно талановитими, розумними та креативними. Важко бкло обрати найкращих. Та все ж перемогу збобули Дилігурська Діана та Уткін Максим. Директор коледжу Іван Михайлович Нагорний урочисто одягнув Корону та вручив символічну статуетку Оскара.

Печінка-природний фільтр організму

У рамках роботи над інтегрованим проектом з теми "Печінка – природній фільтр організму" відбулася студентська конференція. Над проектом працювали студенти медичних училищ та коледжів регіону. Вони й мали можливість дивитись репортаж із актового залу коледжу і брати участь у обговоренні різних питань. Цей метод проведення підсумкових відеоконференцій набирає все більшої популярності серед студентів і викладачів.

Випуск – 2018

25 січня 2018 року відбулися урочистості з нагоди випуску студентів відділення "Акушерська справа". 48 випускників успішно склали державні іспити та отримали диплом молодшого спеціаліста і омріяну професію акушерки.

Символічно, що урочистості відбулися у День Тетяни – покровительниці студентства. Тож, сподіваємося, що старт вдалий.

З Новим роком!


Ми завжди очікуєм дива
З початком красуні зими,
Як грудень приходить грайливо
І сяють у місті вогні.
Ця дружня жовтенька тваринка
Довіру вселя повсякчас.
Всі хочем здоров'я та миру,
У кожного мрія із нас.
Ми віримо в диво і казку,
В дитинства вируємо світ,
Святкову шукаємо маску -
У році Новім оберіг.
Нехай же ця мрія здійсниться!
Любов'ю зігріє, теплом.
І казка в житті хай сріблиться 
Духовним багатством – добром
Ми прагнемо стати ще краще,
Життя крутить нас карнавал.
І, як Попелюшка у казці,
На Новий готуємось бал.
Все разом ми зможем змінити
У просторі світлих подій.
У році Новому дружити,
Крокуючи вірно до мрій!
Шукаєм дарунки та колір,
Що радістю всіх огорне.
І дивимось у гороскопах,
Собаки що рік принесе

Світлана Зозуля,
викладач математики
та  інформатики ХБМК


Одним фронтом проти ІХС

13 грудня відбулась науково-практична конференція на тему: «ІХС – медико-соціальна проблема ХХІ століття».

Конференція присвячена важливій медичній проблемі, яка за своєю актуальність посідає І місце в багатьох країнах світу, а також в Україні. Ішемічна хвороба серця характеризується високою поширеністю і смертністю.

В конференції активну участь взяли студенти коледжу відділення «Акушерська справа» та «Лікувальна справа», а також провідні спеціалісти області з питань кардіології: Паламарчук В.І. – доцент кафедри терапії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету, к.м.н., Заслужений лікар України, Бортник Х.Д. – лікар невідкладних станів Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф., Кланца А.І. – головний лікар ХОКД, обласний кардіохірург, к.м.н., Заслужений лікар України.

Декада педіатрії

З 27.11. по 06.12.17 р. в ХБМК проведена декада педіатрії та інфектології

В межах декади проведено ряд заходів:

1.Відкрите засідання гуртка 

з педіатрії на тему:  «Збережемо здоров’я наших дітей» викладач Никорук Г.П.

2.Конференція на тему: «СНІД – актуальна проблема сьогодення» викладач Ткачук О.М.

3.Конференція на тему: «Гострі  вірусні ін

фекції» викладач Горяїнова Л.Д.

4.Конференція на тему: «Вигодовування дітей раннього віку» викладач Куровська О.В.

5.Конференція на тему: «Туберкульоз – небезпека для суспільства» викладач Меланіч О.І.

6.Гуманітарна допомога дітям будинку дитини «Берізка» викладач Куровська О.В.

7.Радіогазета на тему: «Декларація прав дитини» викладач Никорук Г.П.

8.Виставка – конкурс плакатів на тему: «Переможимо СНІД» викладач Ткачук О.М.

Говорити українською

День української писемності та мови – державне свято, яке, починаючи з 1997 року відзначають в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Наші студенти – майбутнє української медицини. Вони усвідомлюють усю необхідність вивчення та плекання рідної мови. Тому напередодні Дня української писемності та мови у нашому коледжі було проведено ряд заходів, приурочених цьому святу. Читати більше...

Саме сестринській справі, удосконаленню професійної діяльності медичних сестер, їхній фаховій освіті в контексті реформування сфери охорони здоров’я України була присвячена Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи», яка відбулася 19-20 жовтня 2017 року у м. Житомир в приміщені КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради.

Викладачі Хмельницького базового медичного коледжу Петрова Алла Іванівна, Когут Людмила Іванівна, Горбатюк Юрій Євгенович, Мельник Олена Володимирівна взяли активну участь у роботі наукового заходу. Детальніше … 

Україна – понад усе!

21 – 22 вересня 2017 р. в м. Києві відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії «Україна – понад усе!».

Конференція проводиться вже втретє, і другий рік поспіль в ній беруть участь і представники Хмельницького базового медичного коледжу – Павлушко Владислав, студент III курсу відділення «Лікувальна справа» та Когут Л. І. – викладач соціально-економічних дисциплін. Детальніше…

Зберем всі кольори із вишиванок

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 18 травня. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні. 

Запрошуємо переглянути флешмоб студентів відділення "Сестринська справа" у цей день.