12 травня 2018 року у коледжі святкували Міжнародний день медичних сестер!

Медсестра – це життєлюбність,
Це – розуміння чужої біди,
Це  -відчайдушна хоробрість,
Це  -мудрість і людяність, жертовність,
Це – величезна любов до людей,
Це – життя і серце, віддане людям.

Детальніше про подію…

Розмова по суті

Нещодавно 4 квітня у Буковинському державному медичному університеті проходив БІМКО (Буковинський міжнародний медичний конгрес) у якому взяла участь і я. Взявши участь у конгресі я здобула нові знання, знайомства.

Розпочався БІМКО з Пленарного засідання (урочистого відкриття) у якому нас привітали з тим, що ми є учасниками такого престижного дійства. Також, під час відкриття було проведено 2 лекції англійською мовою. Першу лекцію провів професор, президент Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії Зульфіквар Мірза на тему «Шок: визначення, причини та ведення пацієнтів з травматологічною патологією». Другу лекцію провела доцент кафедри медичної фармакології, директор Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету Луїза Габунія на тему «Актуальні питання раціональної фармакотерапії і поліпрагмазії». Після пленарного засідання ми зробили спільне фото на фоні Буковинського медичного університету і нас провели до місця роботи моєї секції.

У секції, якій я брала участь було представлено 13 наукових робіт, серед яких була і моя аналітично-порівняльна робота на тему «Урядова програма «Доступні ліки». Хід реалізації та проблемні питання». Разом із моїм науковим керівником Фрусевич Іриною Олександрівною ми брали участь у дискусіях та знаходили нове у кожній представленій темі.

Я дуже вдячна своєму рідному коледжу за таку можливість стати частинкою такого грандіозного дійства завдяки якому хочеться дізнаватись новому і стати гідним спеціалістом своєї професії.

Горбунова Ольга, студентка 4 курсу.

Переможний диплом

17-19 квітня 2018 року на базі Відкритого Міжнародного університету розвитку людини проходила ХV Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «МОЛОДЬ: ОСВІТА, НАУКА, ДУХОВНІСТЬ».

Ми мали нагоду і честь презентувати науково-дослідницьку роботу «Неврологічні прояви на тлі імунодефіциту у ВІЛ-інфікованих осіб» у секції «Природа, медицина, здоров`я». Робота секції розпочалася із вітального слова Мовчан В.О. к.б.н., доцента, декана факультету біометричних технологій учасників конференції. Тепла атмосфера, що панувала під час роботи конференції, надихала на успіх. Конкуренція між учасниками додавала стимулу до перемоги. Оцінка членів комісії (головуюча Мележик О.В., к.б.н., доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології) була абсолютно об`єктивною. До рідної ALMA MATER ми повернулись з перемогою Вітвіцької Ірини, студентки IV курсу відділення «Лікувальна справа», яка отримала Диплом за кращу доповідь на конференції та заслужене 1місце. Науковий керівник наукової роботи -  викладач інфектології ХБМК, Ткачук О.М.

Приємні спогади про університет, конференцію та враження від екскурсії лабораторіями університету надихають на подальші звершення .

Відгук про BIMCO 2018

Нещодавно я приймав участь у міжнародному медичному конгресі BIMCO 2018, який відбувався в мальовничому місті Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету. Мені дуже сподобалося, як нас гостинно прийняло місто і як зустрічали. Після того, одразу допомогли знайти готель, де поселився та проживав свій вікенд. Прийшовши на реєстрацію, я одразу побачив велику кількість людей з інших країн світу, навіть вдалося з кількома познайомитися. Прийшовши на відкриття BIMCO 2018,дуже приємно вразив рівень підготовки, обслуговування та надання певної інформації учасникам. 

Детальніше про подію…

Вмієш сам – навчи інших!

18.03.18р. студенти та викладачі медичного коледжу прийняли участь в проекті «Сходи в майбутнє» провівши разом з студентами Вінницького медичного університету і членами волонтерської організації майсте-клас з першої долікарської допомоги. На заході були також присутні хмельничани, які з задоволенням переймали практичний досвід.

 

 

Міжнародний день рідної мови

21 лютогоМіжнародний день рідної мови, який відзначають представники всіх націй і народностей у світі. Це свято було проголошене 17 листопада 1999 року на Тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою вшанування пам'яті загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, де 21 лютого 1952 року з нечуваною жорстокістю розстріляли студентів-демонстрантів.

У зв’язку із цим 21 лютого у стінах коледжу для першокурсників-медиків було проведено виховний захід «Хто володіє мовами – володіє світом». Детальніше про подію

Міс та Містер коледжу

Сьогодні, 15 лютого 2018р. студенти коледжу зустрічали Весну, Молодість. а з ними і Кохання на щорічному конкурсі "Міс та Містер коледжу 2018".

До свята старанно готувалися 8 учасників конкурсу. Вони показали себе неймовірно талановитими, розумними та креативними. Важко бкло обрати найкращих. Та все ж перемогу збобули Дилігурська Діана та Уткін Максим. Директор коледжу Іван Михайлович Нагорний урочисто одягнув Корону та вручив символічну статуетку Оскара.

Печінка-природний фільтр організму

У рамках роботи над інтегрованим проектом з теми "Печінка – природній фільтр організму" відбулася студентська конференція. Над проектом працювали студенти медичних училищ та коледжів регіону. Вони й мали можливість дивитись репортаж із актового залу коледжу і брати участь у обговоренні різних питань. Цей метод проведення підсумкових відеоконференцій набирає все більшої популярності серед студентів і викладачів.

Випуск – 2018

25 січня 2018 року відбулися урочистості з нагоди випуску студентів відділення "Акушерська справа". 48 випускників успішно склали державні іспити та отримали диплом молодшого спеціаліста і омріяну професію акушерки.

Символічно, що урочистості відбулися у День Тетяни – покровительниці студентства. Тож, сподіваємося, що старт вдалий.

З Новим роком!


Ми завжди очікуєм дива
З початком красуні зими,
Як грудень приходить грайливо
І сяють у місті вогні.
Ця дружня жовтенька тваринка
Довіру вселя повсякчас.
Всі хочем здоров'я та миру,
У кожного мрія із нас.
Ми віримо в диво і казку,
В дитинства вируємо світ,
Святкову шукаємо маску -
У році Новім оберіг.
Нехай же ця мрія здійсниться!
Любов'ю зігріє, теплом.
І казка в житті хай сріблиться 
Духовним багатством – добром
Ми прагнемо стати ще краще,
Життя крутить нас карнавал.
І, як Попелюшка у казці,
На Новий готуємось бал.
Все разом ми зможем змінити
У просторі світлих подій.
У році Новому дружити,
Крокуючи вірно до мрій!
Шукаєм дарунки та колір,
Що радістю всіх огорне.
І дивимось у гороскопах,
Собаки що рік принесе

Світлана Зозуля,
викладач математики
та  інформатики ХБМК