Говорити українською

День української писемності та мови – державне свято, яке, починаючи з 1997 року відзначають в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Наші студенти – майбутнє української медицини. Вони усвідомлюють усю необхідність вивчення та плекання рідної мови. Тому напередодні Дня української писемності та мови у нашому коледжі було проведено ряд заходів, приурочених цьому святу. Читати більше...

Саме сестринській справі, удосконаленню професійної діяльності медичних сестер, їхній фаховій освіті в контексті реформування сфери охорони здоров’я України була присвячена Науково-практична конференція з міжнародною участю «Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи», яка відбулася 19-20 жовтня 2017 року у м. Житомир в приміщені КВНЗ «Житомирський інститут медсестринства» Житомирської обласної ради.

Викладачі Хмельницького базового медичного коледжу Петрова Алла Іванівна, Когут Людмила Іванівна, Горбатюк Юрій Євгенович, Мельник Олена Володимирівна взяли активну участь у роботі наукового заходу. Детальніше … 

Україна – понад усе!

21 – 22 вересня 2017 р. в м. Києві відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція медичних (фармацевтичних) коледжів, училищ, інститутів медсестринства та Черкаської медичної академії «Україна – понад усе!».

Конференція проводиться вже втретє, і другий рік поспіль в ній беруть участь і представники Хмельницького базового медичного коледжу – Павлушко Владислав, студент III курсу відділення «Лікувальна справа» та Когут Л. І. – викладач соціально-економічних дисциплін. Детальніше…

Зберем всі кольори із вишиванок

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цього року свято випало на 18 травня. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні. 

Запрошуємо переглянути флешмоб студентів відділення "Сестринська справа" у цей день.

Давайте не починати

29 березня 2017 року студенти ІІІ, ІV курсу відділення "Сестринська справа" виступили з соціально-просвітницьким проектом "Здоров'я молоді – здоров'я нації" перед студентами Хмельницького національного університету.

Метою проекту стало підвищення рівня поінформованості молодих людей з проблем, пов’язаних з курінням, випрацювання та розвинок навичоки, що запобігають вживанню нікотину, як психоактивної речовини, формування вміння чинити опір негативному впливу соціального середовища на формування шкідливих звичок. Детальшіше …

Поклич у серце любов і весну

Під такою назвою відбувся поетичний вечір, присвячений виходу збірки поезій "Осяяний шлях" викладача коледжу Зозулі Світлани (про автора).

Це не перша збірка віршів Світлани Вікторівни. Але цього разу до художнього оформлення видання долучилися студенти коледжу – автор дизайну обкладинки Бузецька Альона (студентка Ім/сА курсу), художнє оформлення книги – Баранов Тетяна та студенти коледжу Кривошия Тетяна (IVлА), Попадюк Юлія (ІІ м/сА), Ясінська Анжеліка (ІІм/сА).

Відеорепортаж про подію дивіться на youtube. 

Не залишатися байдужими

Студенти третього курсу відділення "Лікувальна справа" взяли участь та поспілкувалися з представниками громадських організацій міста під час інсталяції "ГРАНІ ", що покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження та боротьби із сучасним рабством. Інсталяція надала важливу інформацію про явище торгівлі людьми, ознайомила з реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми.

Реформуємо медицину разом

Неочікуваним став початок тижня "понеділок, 13" для студентів та викладачів коледжу, бо тор-подією дня планувалася зустріч медичної спільноти, громадськості міста та студентів з в.о. Міністра охорони здоров'я України Уляною Супрун.

Заходи відбувалися у актовій залі коледжу. Обговорювалися питання реформування охорони здоров'я в Україні, зокрема її первинної ланки, сучасні програми та проекти, що запроваджуються в медицині, хід їхнього виконання та ефективність.

Зустріч була конструктивною та пройшла в дружній атмосфері.

Зустріч з заступником Міністра

24 листопада 2016 року у рамках робочого візиту на Хмельниччину відбулася зустріч студентів коледжу з заступником Міністра охорони здоров'я України Романом Романовичем Іликом.

У актовій залі коледжу зібралися студенти випускних курсів, члени органів студентського самоврядування, викладачі та співробітники коледжу. У зустрічі також взяли участь заступник голови Хмельницької ОДА В.Ц.Олійник, директор Департаменту охорони здоров'я Я.М. Цуглевич, представники засобів масової інформації, інші посадові особи. Детальніше … 

Серце – найпотужніший орган людини

Актуальні питання захворювання серцево-судинної системи обговорювали студенти коледжу в рамках проекту "Серце – найбільш потужний орган організму", презентація якого відбулася 1 листопада 2017 р.

Досліджувалося широке коло питань, що торкається анатомічних особливостей будови серця, фізіології провідної системи серця, виникнення тв профілактики найпоширеніших захворювань серцево-судинної системи, а також сучасних напрямів розвитку кардіології – трансплатології та телемедицини.

Конференція відбувалася в он-лайн режимі. ЇЇ учасниками стали студенти Шепетівського медичного училища, виступив обласний кардіохірург Васильківський В.В.