Ще один крок до успіху!

Щороку в Україні, серед випускників вищих медичних навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації за спеціальністю «Сестринська справа», проводиться конкурс фахової майстерності  «Ескулап». Його метою є покращення рівня підготовки медичних кадрів, підвищення престижу  професії «медична сестра».

В цьому році, право приймати участь у престижному ювілейному, ХХ  Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Ескулап» від Хмельницької області виборола студентка ІУ курсу відділення Сестринська справа Хмельницького базового медичного коледжу Візнюк Анастасія. Детальніше про подію…

«PANACEA-2018»

31 травня 2018 року на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбувся XVIII Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед випускників медичних і фармацевтичних навчальних закладів за спеціальністю «Фармація» «PANACEA-2018»

У конкурсі взяли участь 19 установ, серед яких Хмельницький базовий медичний коледж. Учасницею конкурсу від Хмельницького базового медичного коледжу стала студентка ІІІ курсу відділення «Фармація» Соколюк Ірина. Детальніше про подію…

Плекаємо наукову еліту

6 червня 2018 року у Хмельницькому базовому медичному коледжі відбулася щорічна Регіональна науково-практична конференція за результатами науково-дослідницької роботи студентів. Вона проходила в online-режимі , охоплюючи аудиторію студентів та викладачів понад 300 осіб. В конференції взяли участь студенти медичних навчальнихі закладів Хмельницького регіону: Кам'янець-Подільське медичне училище, Чемеровецький медичний коледж, Шепетівське медичне училище та наш коледж. Заслуховувались та обговорювались кращі науково-дослідницькі роботи студентів вказаних закладів, що зайняли призові місця на конкурсах-захистах, проведених у кожному із них.

Детальніше про подію…

Профілактика правопорушень

25 травня зусиллями двох навчальних закладів міста Хмельницького базового медичного коледжута Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» відбулася науково-практична конференція  «Профілактика правопорушень серед молоді в сучасних умовах та пошук шляхів її вирішення».

Детальніше про подію…

Із історії розвитку акушерства

17 травня 2018 року в Хмельницькому базовому медичному коледжі проведений круглий стіл на тему: «Сучасний погляд на історію розвитку акушерства у м. Хмельницькому» за участі студентів відділення «Акушерська справа», акушерок Хмельницького міського перинатального центру (Задорожною А.А. – головноюакушеркою ХМПЦ, Білецькою Д.В. – старшою медичною сестрою відділення сумісного перебування матері та дитини (новонароджених), Тарасюк Я.С. – старшою акушеркою жіночої консультації ХМПЦ), та викладачів акушерства та гінекології Процишин О.П., Любченко Н.П., Собко С.Ю., приурочений до Міжнародного дня акушерки.

Детальніше про подію…

Конкурс з гінеколої

16 травня у Хмельницькому базовому медичному коледжі відбувся конкурс з гінекології, де приймали участь студенти  ІІІ курсу відділення «Акушерська справа». Конкурс складався з теоретичної та практичної частини. Студенти продемонстрували гарні теоретичні  знання та практичні навички.

Переможцями конкурсу стали  студенти групи ІІІ акА Латюк Інна, Кудерська Оксана.

Здоров’я жінки ХХІ століття

Здоров'я жінки ХХІ століття… Під такою назвою відбулася конференція студентів акушерського відділення з запрошенням провідних спеціалістів перинатального центру м.Хмельницького. ЇЇ метою було ознайомлення з сучасними методами надання акушерсько-гінекологічної допомоги на основі протоколів доказової медицини.
У конференції взяли участь з вітальним словом -  головний лікар Хмельницького міського перинатального центру Ропотан А.Г.;
Детальніше про подію…

Година спілкування

8 травня 2018 р. відбулася година спілкування студентів ІІІ – А курсу відділення «Акушерська справа» Хмельницького базового медичного коледжу та учнів сьомих класів НВО № 5 ім. С. Єфремова м. Хмельницького. Під керівництвом викладачів акушерства та гінекології провели усний журнал на тему: « Періоди життя жінки. Фізіологічний менструальний цикл. Циклічність змін настрою та поведінки у дівчат, що пов’язані з фізіологічним менструальним циклом».

Захід проведений з метою статевого виховання та збереження репродуктивної функції підлітків. Ознайомитись з матеріалами 

12 травня 2018 року у коледжі святкували Міжнародний день медичних сестер!

Медсестра – це життєлюбність,
Це – розуміння чужої біди,
Це  -відчайдушна хоробрість,
Це  -мудрість і людяність, жертовність,
Це – величезна любов до людей,
Це – життя і серце, віддане людям.

Детальніше про подію…

Розмова по суті

Нещодавно 4 квітня у Буковинському державному медичному університеті проходив БІМКО (Буковинський міжнародний медичний конгрес) у якому взяла участь і я. Взявши участь у конгресі я здобула нові знання, знайомства.

Розпочався БІМКО з Пленарного засідання (урочистого відкриття) у якому нас привітали з тим, що ми є учасниками такого престижного дійства. Також, під час відкриття було проведено 2 лекції англійською мовою. Першу лекцію провів професор, президент Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії Зульфіквар Мірза на тему «Шок: визначення, причини та ведення пацієнтів з травматологічною патологією». Другу лекцію провела доцент кафедри медичної фармакології, директор Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету Луїза Габунія на тему «Актуальні питання раціональної фармакотерапії і поліпрагмазії». Після пленарного засідання ми зробили спільне фото на фоні Буковинського медичного університету і нас провели до місця роботи моєї секції.

У секції, якій я брала участь було представлено 13 наукових робіт, серед яких була і моя аналітично-порівняльна робота на тему «Урядова програма «Доступні ліки». Хід реалізації та проблемні питання». Разом із моїм науковим керівником Фрусевич Іриною Олександрівною ми брали участь у дискусіях та знаходили нове у кожній представленій темі.

Я дуже вдячна своєму рідному коледжу за таку можливість стати частинкою такого грандіозного дійства завдяки якому хочеться дізнаватись новому і стати гідним спеціалістом своєї професії.

Горбунова Ольга, студентка 4 курсу.