До Дня української писемності та мови

8 листопада 2019 р. У коледжі пишуть радіодиктант національної єдності

 

 

Фундамент здоров’я, молодості та довголіття

5 листопада у Хмельницькому базовому коледжі під керівництвом Квасовської Ж.С. відбулася науково – практична конференція на тему:"Кишківник – місце, де криється здоров'я людини." У конференції взяли участь  студенти Кам'янець – Подільського медичного коледжу.  Особлива подяка завідуючому відділенням проктології Хмельницької обласної лікарні Баліцькому В.В. за участь в конференції. Оскільки захід проходив у  режимі online, то усі медичні навчальні заклади регіону стали учасниками конференції. Дякуємо викладачам та студентам коледжу за  організацію та проведення конференції,  а учасникам  за цікаві та змістовні доповіді! Детальніше про подію…

День Європи

У нашій країні день Європи святкується вже впродовж 16-ти років. З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається це свято відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У День Європи мешканці України святкують день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту, адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. Хмельницький базовий медичний коледж також долучився до святкування Дня Європи, у закладі   заплановані  тематичні виховні години, віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн, тематична виставка у бібліотеці та інші цікаві заходи, що розповідають про життя у Європі, про історію та культуру інших держав. Система заходів покликана показати студентам, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни. 

День Європи – важлива подія в нашому коледжі . Подібні заходи є корисними та потрібними студентам, адже саме вони забезпечують культурний та духовний розвиток і наближують нас до Європи.

День вишиванки у коледжі

16 травня – День вишиванки! Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Детальніше про подію …

Відгук про конференцію

16 – 18квітня 2019року на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» проходила ХVІ Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «Молодь: освіта, наука, духовність».

Ми мали нагоду і честь вдруге представляти Хмельницький базовий медичний коледж у секції «Природа, медицина, здоров’я» та презентувати науково-дослідницьку роботу «Моральні якості медичної сестри та їх роль у профілактиці ВІЛ-інфекції».

Відкриття роботи секції розпочалося із вступного слова Мовчан В.О., к.б.н., доцента,  декана факультету біомедичних технологій.

Конкуренція учасників була жорсткою, але доброзичлива та тепла атмосфера, що витала у залі під час роботи конференції, надихала на успіх. Вердикт членів комісії на чолі з Тугай Т.І., д.б.н., професором, завідувачкою кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології був об’єктивним та одноголосним – з конференції ми повернулись з перемогою ст. ІІІ курсу, відділення «Сестринська справа» Гуменюк Тетяни, яка отримала заслужене 1-е місце та грамоту «За кращу доповідь».

Ми вдячні  оргкомітету за чудову екскурсію лабораторіями , що залишила приємні враження про університет.

                 Науковий керівник, викладач інфектології ХБМК  Ткачук     О.М.

BIMCO 2019

 Нещодавно я приймав участь у міжнародному медико-фармацевтичному конгресі BIMCO 2019, який відбувався в мальовничому місті Чернівці на базі Буковинського Державного Медичного Університету. Мені дуже сподобалося, як нас гостинно прийняло місто і як нас зустрічали. Після зустрічі одразу допомогли знайти готель, де я поселився та проживав свій вікенд.

Детальніше про подію…

Безпечний інтернет

В рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін 27 лютого у коледжі відбувся міжпредметний квест "Безпечний Інтернет" за участі 5 квест-кімнат, 5 команд по 5 учасників та 5 квест-кураторів. 

Детальнаше про подію…

Мова єднання

Рідна мова – основна ознака нації. Вона є живим свідком історії народу, берегинею культурних цінностей, основним чинником єднання. Ще у листопаді 1999 року на Генеральній конференції ЮНЕСКО було проголошено ініціативу відзначати щороку 21 лютого Міжнародний день рідної мови, як день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності». Цього дня відбувся святковий захід у коледжі – мовно – літературний брейн-ринг " В океані рідної мови". Детальніше про подію… 

Віват, Академія!

2019 рік у коледжі стартував урочистими подіями, присвяченими випуску студентів відділення «Акушерська справа». Позаду «Крок М», сувора і справедлива оцінка підготовки фахівців з боку державної екзаменаційної комісії та її голови Ропотана А.Г. І ось таке очікуване напутнє слово від директора коледжу Івана Михайловича Нагорного, завідувача відділення Ольги Федорівни Хоружої, стурбовані обличчя кураторів та сльози радості на очах у рідних та близьких. А в голові бринить: «Ну все, скінчилось… Попереду нове життя, нові надії та сподівання!»  Тож радості немає меж. Хай щастить Вам, любі наші випускники!

#пишеморазом

 

 

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято було започатковано Указом президента України № 1241/97 від 6 листопада 1997-го. Традиційно цього дня студенти коледжу пишуть Всеукраїнський диктант національної єдності.