Педіатрія та інфектологія

Викладачі циклової комісії дисциплін педіатрії та інфектології працюють над реалізацією головної методичної проблеми коледжу «Впровадження педагогічних інновацій як механізм ефективного розвитку пізнавальної активності студентів». Метою дослідження є забезпечити інноваційну діяльність викладання як спосіб ефективного розвитку пізнавальної активності студентів, закласти механізм самореалізації майбутнього фахівця як особистості і професіонала.

До складу комісії входять:

Розгон Оксана Віталіївна – голова ПЦК, викладач педіатрії, викладач першої категорії

Меланіч Олександр Іванович – викладач педіатрії, викладач вищої категорії, лікар-педіатр.

Никорук Галина Петрівна –викладач педіатрії, викладач вищої категорії, викладач-методист, лікар-педіатр.

Ткачук Ольга Миронівна – викладач інсектології, викладач вищої  категорії, викладач-методист, лікар-інфекціоніст.

Горяінова  Лариса Дмитрівна – викладач інфектології, викладач вищої категорії, викладач-методист, лікар-інфекціоніст.

Для підвищення ефективності та якості роботи в процесі викладання викладачі використовують традиційні і новітні форми навчання, заняття з елементами навчально- дослідницької роботи , відео супровід, електронні лекції та практичні заняття. При виконанні самостійної роботи студентам запропоновано: методичні рекомендації, схеми, алгоритми, питання для закріплення знань, сайти навчально- наукові, рекомендовано основну та додаткову літературу.

В позааудиторний час студенти відвідують предметні гуртки з педіатрії та інфектології, клуб «Антиснід» .

Викладачі циклу готують обдарованих студентів до участі в   регіональних та обласних конкурсах фахової  майстерності  , на яких вони займають призові місця.

Для підвищення та удосконалення педагогічного досвіду викладачі циклу беруть участь в міських та обласних конференціях, опрацьовують методичну та педагогічну літературу, проводять відкриті заняття, цікавляться новітньою інформацією.