Здоров’я жінки ХХІ століття

Здоров'я жінки ХХІ століття… Під такою назвою відбулася конференція студентів акушерського відділення з запрошенням провідних спеціалістів перинатального центру м.Хмельницького. ЇЇ метою було ознайомлення з сучасними методами надання акушерсько-гінекологічної допомоги на основі протоколів доказової медицини.
У конференції взяли участь:
з вітальним словом -  головний лікар Хмельницького міського перинатального центру Ропотан А.Г.;
Горбатюк О.Г., к. мед. наук, доцент кафедри післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова з доповіддю «Проблеми та перспективи сучасного акушерства та гінекології» (розбір клінічних ситуацій, дискусія);
Жук А.О., лікар – репродуктолог відділення допоміжних репродуктивних технологій Хмельницького міського перинатального центру з доповіддю «Алгоритм ведення неплідної пари. Непліддя та ДРТ очима репродуктолога та гінеколога як ключ до успішної вагітності» (відео-екскурс у відділення допоміжних репродуктивних технологій ХМПЦ, дискусія);
Гора М.А., лікар акушер – гінеколог  жіночої консультації  ХМПЦ виступила з доповіддю «Проблема  контрацепції в сучасному світі».

Студенти також відвідпли майстер – клас «Організація роботи медичної сестри маніпуляційного кабінету гінекологічного відділення», який провеле Альошина ., старша медична сестра відділення консервативної гінекології ХМПЦ).

Фоторепортаж з місця події: