Ще один крок до успіху!

В цьому році, право приймати участь у престижному ювілейному, ХХ  Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності «Ескулап» від Хмельницької області виборола студентка ІУ курсу відділення Сестринська справа Хмельницького базового медичного коледжу Візнюк Анастасія.

Конкурс проводився у два тури: перший тур – тестування, другий тур – демонстрація практичних навичок, які передбачені програмами навчальних дисциплін відповідно до освітньо-кваліфікаційної  характеристики медичної сестри. Конкурсні завдання оцінювали 21 суддя в складі трьох суддівських бригад. Головний суддя конкурсу – директор  Державної установи  «Центральний методичний кабінет підготовки молодших спеціалістів» МОЗ України К. В. Балабанова. Судді представляли відповідні регіони і делеговані департаментами охорони  здоров’я обласних державних адміністрацій. Від Хмельницької області у складі журі працювала викладач вищої категорії, голова ПЦК з педіатрії Никорук Г.П.

       У Києві змагання проводились 19-20 червня і складалися із теоретичної і практичної частин та проходили, як завжди, у досить напруженій боротьбі. У загальному підсумку Візнюк Анастасія набрала 201 бал, що є третім результатом, перший склав – 214 балів, а другий 210 балів. Це  вже не перше наше досягнення від початку проведення конкурсів і таким результатом, на сьогоднішній день, ми можемо пишатися. Ще однією перемогою були отримані результати державного ліцензійного інтегрованого іспиту КРОК.М Сестринська справа, який був проведений  12 червня Центром тестування Міністерства охорони здоров’я України одночасно у всій державі. Так, 48 майбутніх медсестер Хмельницького базового медичного коледжу склали цей важливий іспит із результатом 94,6%  (національний показник 85,36%). Слід зауважити, що студенти відділення багато років поспіль демонструють високий рівень теоретичних знань, а показники іспиту є одними з  кращих в Україні.

Вітаємо Візнюк Анастасію, усіх випускників відділення Сестринська справа з успішним завершенням навчання! Зичимо усім значних досягнень,  професійного успіху, світлої долі, миру та міцного здоров’я!