Маєш зайву масу тіла? Стережись!

  Із незвичного заходу розпочався тиждень дисциплін терапевтичного профілю у цьому році. Його учасники стали глядачами інтерактивного ток-шоу, присвяченого проблемам ожиріння, що відбулося 17 жовтня. Організатори заходу – студенти ІІІ та ІVкурсу відділення «Лікувальна справа» та викладач внутрішніх хвороб, голова ПЦК дисциплін терапевтичного профілю Кирилюк О.Л.

  Чи обізнані ви з проблемою ожиріння? Чи вмієте розрахувати індекс маси тіла та оцінити ступінь ожиріння? Чи знаєте ви про згубні наслідки від переїдання? Як зарадити лишній масі тіла та стати стрункою? Погодьтесь, що ці питання цікавлять багатьох людей, та ще й є неоднозначними. Думки вивчав студент ІІІ курсу Ставнійчук Роман.

  Сперечались на ток-шоу фахівці різного рангу – від студентів коледжу та  вузьких медичних спеціалістів до начальника Департаменту охорони здоров’я (так приміряли на себе ці посади учасники заходу).  Врешті решт дійшли згоди та надали рекомендації всім присутнім щодо здорового харчування та здорового способу життя для запобігання ожирінню.