Фармація, промислова фармація

Чи відомо Вам, що перші ліки з’явились задовго до того, як була освоєна писемність? Відомості про них, нажаль, не збереглись. Проте, через віки пронесена повага до людей, які їх виготовляють – фармацевтів.

Фармацевт – це спеціаліст з виробництва, зберігання і реалізації лікарських засобів. Йому притаманні відповідальність, пунктуальність, охайність та надзвичайна уважність. Готують фахівців зі спеціальності «фармація» на відділенні «Фармація» у коледжі. І хоча їх підготовка розпочалася недавно, їй приділяється належна увага. Навчальні аудиторії, лабораторії, кабінети, комп'ютерні класи мають сучасне обладнання. Базою практичної підготовки студентів є аптеки нашого міста, серед яких «Віола», що має асептичний блок, де виготовляються, розфасовуються та зберігаються лікарські засоби різних форм.  Розповідь студентки.

Фармацевти переважно працюють в державних і приватних аптеках, на медичних складах і оптових фірмах з продажу лікарських засобів, в контрольно-аналітичних лабораторіях, в лікарнях, косметологічних виробництвах.

Завідувач відділення "Фармація" Воронюк Ольга Володимирівна – викладач терапії.

 

 

   

 

 

 

Прийом на навчання за спеціальністю «Фармація, промислова фармація»:

Освітньо-кваліфікаційний рівень – молодший спеціаліст;

Кваліфікація – фармацевт;

Термін навчання – 3роки;

Освіта – базова загальна середня (9класів);

Вступні іспити – хімія(профільний);, українська мова;

Форма проведення іспиту – тестування;

Підготовка фахівців здійснюється за кошти юридичних і фізичний осіб

Продовжити навчання можна у Національному фармацевтичному університеті