Про коледж

Хмельницький базовий медичний коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації комунальної форми власності. Заснований у 1923 році.

У переліку освітніх послуг, що надає коледж – підготовка фахівців у галузі Медицина та Фармація освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст, надання повної загальної середньої освіти (для студентів, які вступають на базі 9кл.), підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів Хмельницької області, курси масажу та ЛФК, курси косметології.

У коледжі впродовж року навчається понад 850 студентів, 3000 проходять підвищення кваліфікації на відділенні післядипломної освіти.

Хмельницький базовий медичний коледж – це згуртований колектив педагогічних працівників та студентів, у якому є всі можливості для творчого розвитку та реалізації потенціалу кожного із них. Невпинно рухаючись вперед, адміністрація та викладачі спрямовують зусилля на формування глибоких професійних знань та вмінь, опанування практичних навичок, забезпечення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.  

Історія коледжу                                                                         Коледж сучасний