Заради майбутнього держави

Традиційно перші дні осені освітяни зустрічають шеренгою урочистостей – День Знань, посвята першокурсників у студенти, День працівників освіти. Педагогічний колектив нашого коледжу долучається до святкувань і радо приймає вітання.

Сьогодні ми маємо право сказати, що коледж є одним із провідних вищих навчальних закладів не тільки Хмельницької області, але й України. Наші досягнення стали можливими, в першу чергу, завдяки тим людям, які своєю самовідданістю педагогічній справі, високим інтелектуальним потенціалом та повагою до студентів працюють заради майбутнього нашої держави. Ми прагнемо виховати молоде покоління високопрофесійним, конкурентноздатним, з активною життєвою позицією, готовим до професійної діяльності в умовах ринкової економіки. Ми б хотіли розвинути у наших студентів високу духовність, гідні моральні орієнтири, прагнення до творчості і високих життєвих цінностей. І про яку б сферу діяльності не йшла мова: адміністративну, навчально-виховну, господарську – всюди є яскраві приклади сумлінної праці наших колег на цьому шляху.

В цей день кожен учитель вислуховує, який він мудрий, вправний, красномовний, вродливий, сучасний, одним словом, неповторний. І усе це – правда. Кожне свято має свою магію. Певно, магію сьогодні створює море квітів та океан вдячних слів.

Шановні вчителі, лікарі! Сьогодні Ваше свято – свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру у кожного студента, за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям, за наше минуле, теперішнє і майбутнє!

Нехай Вам завжди всміхається доля, хай щедрою на сходи буде освітянська нива, а всі Ваші починання супроводжують успіх і удача!

Бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних сил, натхнення, щастя!

З повагою директор коледжу І.М.Нагорний