Слово до абітурієнта

                                      І. Нагорний 


  Шановні абітурієнти, ви знаходитесь на початку великого життєвого шляху, перед вами вибір не лише професії, а й долі. Як важливо в такий відповідальний момент не розгубитися серед привабливих пропозицій, яскравих реклам, гучних назв навчальних закладів і обрати гідну освіту, професію, яка не втратила б своєї важливості та актуальності за жодних умов. Пам'ятайте, що обираючи професію і навчальний заклад, ви закладаєте фундамент для розвитку та реалізації свого духовного, інтелектуального,  соціокультурного потенціалу.

Серед великого різноманіття професій лише одна є одночасно і покликанням, і долею, і способом життя, і важкою працею, і безперервним навчанням – це професія медичного працівника.  Ще з часів античності відомі слова Гіпократа «З усіх мистецтв медицина – найшляхетніша» не втрачають і сьогодні своєї актуальності. Той, хто присвячує їй своє служіння, долучається до благородної справи – збереження життя та здоров'я людини. А вони, і це  незаперечна істина, є найбільшими скарбами. Щоденна турбота про здоров'я населення, боротьба з недугами, повернення хворим надії на одужання вимагають високого професіоналізму, самовідданої праці, великого терпіння, мужності, милосердя та чуйності, щирого ставлення до пацієнтів. Отже, якщо ваш вибір  медицина, маєте знайти відповідь на наступне питанння – у якому навчальному закладі її вивчати?

Наш коледж – найвідоміший вищий медичний заклад І рівня акредитації Хмельницької області, якому виповнилося 90 років. Він має великий досвід у підготовці медичних фахівців висого гатунку. Наші випускники успішно працюють в лікарняних закладах не тільки  нашої області, України, але й далеко за її межами. Коледж сьогодні – це сучасний навчальний заклад, що постійно розвивається, не пасує перед нововведеннями та шукає креативні шляхи подальшого вдосконалення. Радо зустрінемо кожного, хто стане на шлях оволодіння професією медичного працівника. Детальніше про коледж