Коледж сучасний

Наша alma mater. Уже у вестибюлі стає зрозуміло, що потрапили у храм медичної науки – у вітрині впізнаємо погруддя Гіпократа – батька медицини,  сучасний виважено-вишуканий інтер'єр, на інформаційних стендах відображені наші досягнення у навчанні, спорті, культурно-мистецькому житті. Прямуючи коридорами, крадькома, аби не завадити проведенню занять, зазираємо до навчальних приміщень. Просторі, світлі аудиторії, лабораторії, обладнані за сучасними вимогами, укомплектовані новими меблями, забезпечені навчальними посібниками, медичнини інструментами, предметами догляду за хворими, тренажерами, фантомами та муляжами надихають на навчання.

Одна із складових якісної фахової підготовки медичного працівника – володіння сучасною інформацією у галузі медицини.  Помічником і посередником у пошуці нового, просвітницьким центром у коледжі є бібліотека.  Книга – це та вічна цінність, яка завжди була і залишається основним джерелом знань. Фонд бібліотеки коледжу складають підручники, енциклопедично-довідкова, методична, науково-популярна, художня література, періодичні видання. Кожен студент забезпечений навчальними посібниками. Бібліотекарі допоможуть вам підшукати літературу на відповідну тему, якщо працюєте над науково-дослідницькою роботою чи шукаєте матеріали для розробки проекту.  Дві затишні  читальні  зали, в начальному корпусі та гуртожитку, задовільнять потреби найвибагливішого читача.

Коледж крокує в ногу з новітніми технологіями.  Комп'ютерні  класи  об’єднані в освітню мережу з доступом до Інтернет-простору, обладнані сучасною офісною технікою, інтерактивною дошкою та мультимедійними засобами навчання. Впроваджується дистанційне навчання та спілкування  через web-сайт коледжу і відкритий на ньому форум. Тут можна і до занять підготуватися, і гарячу тему обговорити, і з друзями поспілкуватися.  Внутрішня комп’ютерна мережа, до якої підключені комп’ютери структурних підрозділів коледжу, забезпечує  оперативне  управління  закладом. Студенти про коледж.

Такою кількістю клінічних баз  може пишатися не кожен медичний навчальний заклад. Коледж співпрацює з усіма лікувально-профілактичними закладами міста Хмельницького та області, в числі яких обласна лікарня, міські лікарні, дитячі обласна та міська лікарні, перинатальний центр, поліклініки та станції швидкої допомоги, центральні районні лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії тощо. Студенти мають можливість вести спостереження за тематичними хворими, відпрацьовувати практичні навички у відділеннях та навчальних кімнатах, вдосконалювати свої вміння під час проведення виробничої та переддипломної практики. Ось справжня школа для майбутнього фахівця. Словами глибокої вдячності згадують студентів коледжу мешканці нашого міста, бо на їх рахунку багато благодійних справ – акції з профілактики таких захворювань як гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, СНІД; волонтерська робота з дітьми, позбавленими батьківського піклування, допомога людям похилого віку, відродження донорського руху.

Коледж рясніє талантами. Зазирнімо на репетиції танцювального та вокального гуртків. Тут як завжди людно – студенти готуються до чергового свята.  Давня традиція – відкривати нові імена вокалістів, танцюристів, гумористів серед першокурсників на конкурсі «Сходинка до Парнасу», а напередодні 8 березня студенти обирають  найталановитіших, найвродливіших, найдостойніших – міс та містера коледжу. Як стверджують самі гуртків ці, заняття хореографією та вокалом – не пусте дозвілля, а робота над розвитком багатогранної особистості,  що дає можливість комусь реалізувати свій творчий потенціал, комусь самоствердитись, а комусь набути впевненості.

Вагомі досягнення маємо і у спорті. Волейбольна та баскетбольна команди завойовують трофеї на змаганнях міського та обласного рівня. Численні кубки за перемоги наших студентів у змаганнях з армреслінгу, настольного тенісу, шахів, легкої атлетики – то все свідчення спортивної слави коледжу.

Коли день добігає кінця, студенти поспішають до гуртожитку. У ньому по-домашньому затишно та комфортно, створені належні санітарно-гігієнічні умови для організації побуту, харчування, відпочинку та самопідготовки. 

Спеціальності: "Акушерська справа""Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Фармація"

Ознайомитись з "Правилами прийому"

На головну