H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Бібліотека

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі".
В. Сухомлинський

Загальні відомості про бібліотеку

Бібліотека є структурним підрозділом коледжу, який забезпечує літературою та інформацією освітній процес і діє на підставі Положення про бібліотеку.

Бібліотека  забезпечує повне, якісне і оперативне бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування студентів, педагогічних працівників, співробітників коледжу згідно з їх інформаційними запитами на основі широкого доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів.

Завідує бібліотекою Наталія Бичек.

Бібліотечний фонд

Формування бібліотечного фонду здійснюється відповідно до потреб коледжу та інформаційних запитів усіх категорій користувачів і складає майже 50 тисяч примірників.

Переважна більшість книжкового фонду – навчальна та навчально-методична література.

Щорічно у бібліотеку надходять нові книги та періодичні видання і студенти мають можливість користуватися сучасними підручниками та посібниками.

Цілі та завдання

Бібліотека сприяє вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої до cвого громадянського обов’язку та відкритої до інтелектуального і творчого розвитку.

Пропагує та розкриває за допомогою всіх бібліотечно-інформаційних засобів зміст загальнолюдських цінностей, культурно-історичної, духовної та наукової спадщини, ідеї національного державотворення.

Бібліотечна рада коледжу

До організації роботи бібліотеки долучається Бібліотечна рада коледжу, яка опікується вихованням інформаційної культури читачів, прищеплення їм навичок роботи з інформаційними ресурсами як на традиційних, так і на електронних носіях.

Пропагує бібліотечно-бібліографічні знання шляхом проведення індивідуальних бесід, консультацій, організації книжкових виставок тощо.