H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Відгук до етноквізу

Відгук до етноквізу

24 Травня, 2023 admin Comments Off

18 травня, у день відзначення Вишиванки, центр міста заквітчаний мешканцями у етнічному вишитому одязі. Майорять українські стяги, лунають українські пісні. Серед численних виставок та інсталяцій вирізняється фотовиставка «Прикордонники та прикордонниці: сім’я та війна», яку відвідали студенти коледжу: зворушливі історії, приклади мужності та незламності.

У цей день з метою збереження національних традицій, української культури та спадщини Управляння молоді та спорту Хмельницької міської ради організувало проведення етно-квізу «Ukrainian Culture». Проєкт зініційовано Молодіжною радою Хмельницького спільно з Молодіжним центром. У заході взяла участь команда коледжу до складу якої ввійшли студенти І та  ІІ курсів: Катерина Ніколенко, Вікторія Щербина, Анастасія Сороченко, Валірія Налева, Каріна Алєксєєва, Гуцал Ярослава.

«З нами змагалося ще шість команд, – розповідає учасниця команди Анастасія Сороченко – серед них ХМФК ім.Заремби, ХКТЕІ та інші. Усі були добре підготовлені та продемонстрували свої знання з української мови, історії України, мистецтва, народних традицій та звичаїв, видатних українців  та навіть мемів».

Примітно те, що змагання відбувалося на відкритому майданчику, отже глядачів і вболівальників було багато. Особливо вдячні за підтримку заступниці директора Аліні Леонідівні Звездюк. Вона не тільки підбадьорювала, а й щиро раділа нашим успіхам. За співпрацю та участь у соціальному проекті команда отримала подяку та зайняла друге місце.