H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Відділення

Педагогічна та студентська
спільнота коледжу

Педагогічна та студентська спільнота коледжу за напрямками освітньої діяльності об’єднується у відділення. У структурі коледжу 4 відділення. Чисельність студентів, які навчаються впродовж навчального року складає 700-750 осіб, кадровий потенціал – 60-70 штатних викладачів

Сестринсько-акушерська справа

На відділенні готують фахівців спеціальності “Медсестринство” за освітніми програмами “Сестринська справа” та “Акушерська справа“.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) за освітньою програмою “Сестринська справа” з присвоєнням професійної кваліфікації “сестра медична / брат медичний” та на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.) за освітньо-професійною програмою “Акушерська справа” з присвоєнням професійної кваліфікації “акушерка / акушер”.

Випускники здобувають освітньо-професійний ступінь “фаховий молодший бакалавр” і мають можливість продовжувати навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеню “бакалавр”.

Контингент студентів відділення складає 250-300 осіб, щорічно випускається 70-80 фахівців.

Сестра медична / брат медичний

Одна із найгуманніших професій. Яка ще із них містить в собі стільки високих духовних якостей як милосердя, чуйність, співчуття, терпіння, увага, добросердечність, неодмінно підкріплених високим професіоналізмом.

Робота медичної сестри – це посвята себе служінню людям, це діяльність, що вимагає високих моральних якостей та великої самопожертви, це вічний вогонь любові до ближнього.

Це професія турботи і розуміння.

Акушерка / акушер

Велике диво народження: на світ з’являється ще одна людина, запалюється на небі ще одна зірка. Поруч з мамою в цей щасливий час знаходиться акушерка – допомагає під час пологів, приймає немовля у свої руки – дбайливі, вмілі, впевнені, здатні відчувати, знімати напругу і біль.

Вимоги до рівня професійної підготовки акушерки високі – вона не тільки веде пологи та допомагає лікарю під час операцій, пов’язаних з пологами, але й доглядає за новонародженими в перші години та дні життя, виконує функції палатної, дитячої медсестри.

Акушерка ФАПу обстежує вагітну, опікується нею впродовж всього терміну вагітності, а при настанні пологів супроводжує роділлю в пологове відділення.

Все людство на руках акушерки!

Лікувальна справа

На відділенні готують фахівців спеціальності “Медсестринство” за освітньою програмою “Лікувальна справа“.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) за освітньою програмою “Лікувальна справа” з присвоєнням професійної кваліфікації “фельдшер”.

Випускники здобувають освітньо-професійний ступінь “фаховий молодший бакалавр” і мають можливість продовжувати навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеню “бакалавр”.

Контингент студентів відділення складає 300-350 осіб, щорічно випускається 80-90 фахівців.

Фельдшер

У сучасному світі фельдшер – це фахівець з медсестринства, який засвоїв освітньо-професійну програму “Лікувальна справа”. І коло його обо’язків надзвичайно широке. Адже він надає необхідну медичну допомогу, а часом рятує життя людини до госпіталізації.

На його плечі припадають досить нелегкі обов’язки:

  • первинний огляд та постановка попереднього діагнозу;
  • діагностика стану постраждалого;
  • надання невідкладної допомоги;
  • своєчасне транспортування хворих в стаціонар та реанімаційні відділення;
  • проведення санітарно-гігієнічних та профілактичних заходів для зниження захворюваності населення.

Це професіонал з великим майбутнім!

Фармація

Наймолодше відділення, йому всього 9 років, стало гордістю нашого коледжу. На відділенні готують фахівців спеціальності “Фармація, промислова фармація” за освітньо-професійною програмою “Фармація“.

Прийом на навчання здійснюється на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) за освітньо-професійною програмою “Фармація” з присвоєнням професійної кваліфікації “Фармацевт. Асистент фармацевта“.

Випускники здобувають освітньо-професійний ступінь “фаховий молодший бакалавр” і мають можливість продовжувати навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеню “бакалавр”.

Контингент студентів відділення складає 150 осіб, щорічно випускається 50 фахівців.

Фармацевт, асистент фармацевта

Це фахівець, який знає все про ліки. Він може з впевненістю та відповідальністю назвати область застосування того чи іншого препарату, його хімічний склад, взаємодію з іншими речовинами, протипоказання і побічні ефекти від прийому.

Такий фахівець за потреби підбере аналог, пояснить, як правильно приймати медикамент, поцікавиться, чи у вас немає індивідуальної нестерпності того або іншого компонента, складе ту чи іншу мікстуру або мазь прямо в аптеці.

Сучасні працівники фармацевтичної галузі повинні бути в постійній готовності до змін характеру праці, удосконалень професійних знань, умінь, навичок, збагаченню досвіду пізнавальної і практичної діяльності.

Відділення післядипломної освіти

Реалізує сучасну парадигму освіти впродовж усього життя.

На відділенні підвищують кваліфікацію та кваліфікаційну категорію медичні фахівці ОКР “молодший спеціаліст” та ОКС “фаховий молодший бакалавр” м.Хмельницького та Хмельницької області.

Відділення працює у тісному зв’язку з Департаментом охорони здоров’я та керівниками закладів охорони здоров’я для забезпечення оптимальної періодичності навчання з урахуванням встановленого порядку атестації фахівців.

Щорічно навчається біля 3000 слухачів.

Випускники про коледж

Професія фармацевта – цікава, престижна та перспективна. А якщо до цього долучити враження про коледж, де я її здобула – то цей мій найкращий шанс у житті.

Ірина Соколюк випускниця відділення "Фармація"

Навчаючись у цьому прекрасному закладі я відкрила для себе нові горизонти у професійній діяльності, пов’язані з медичним аспектом і успішно використовую їх у сфері здоров’я та краси.

Ірина Богуш випускниця відділення "Акушерська справа"

Коледж - це те місце, у якому студент може проявити усі свої приховані резерви. Тут відчуваєш себе частинкою великого організму. Я щаслива, що коледж спрямував мене у потрібне та правильне русло.

Олеся Рузич випускниця відділення "Лікувальна справа"

Обираючи спеціальність, думала про те, в якій із них я буду корисною людям. У коледжі зрозуміла, що легко не буде. Згодом набула впевненості в тому, що мій вибір правильний.  Безмежно вдячна педагогічному колективу коледжу.

Діана Дилігурська випускниця відділення "Сестринська справа"