H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Господарсько-фінансова служба

    Ви зараз тут
  • Головна
  • Господарсько-фінансова служба

Головний навчальний корпус

Хмельницький базовий медичний фаховий коледж

Хмельницький базовий медичний фаховий коледж розміщується у будівлі за адресою вул. Проскурівська, 37, що знаходиться у власності закладу (Свідоцтво на право власності на нерухоме майно САВ №427169, видане Управлінням житлово-комунального господарства м.Хмельницького) площею 2870 кв.м.

У головному корпусі 30 приміщень для занять, 2 комп’ютерні класи, актова зала, бібліотека з читальною залою, медичний пункт та службові приміщення. У дворі коледжу є спортивний майданчик. У навчальних приміщеннях 28 навчальних кабінетів та 2 лабораторії. Навчальні аудиторії мають необхідне обладнання, достатній простір, забезпечені навчально-методичними матеріалами, комп’ютерною технікою та мультимедійними засобами.

Розбудовуючи власний освітній простір коледж дотримується принципів універсального дизайну, що усуває бар’єри, та забезпечує безперешкодний доступ до будівель та приміщень усім учасникам освітнього процесу.

Створений привабливий інтер’єр приміщень, аудиторій та кабінетів, коридорів та прилеглої території. Проведено маркування навчальних та службових приміщень, шляхів евакуації. На прилеглій території знаходяться зони відпочинку.

У навчальному корпусі встановлено інформаційно-комунікаційне обладнання:

  • внутрішня комп’ютерна мережа з доступом до Інтернет;
  • WI-FI;
  • телебачення;
  • радіо;
  • телефонні лінії.

Забезпечена безпека всіх учасників освітнього процесу – встановлена пожежна сигналізація, вогнегасники, працює режим радіосповіщення про небезпеку, дотримуються санітарно-гігієнічні норми, корпус здається під охорону.

Додаткові приміщення

На правах оперативного управління розпорядженням Хмельницької обласної ради за коледжем закріплене приміщення, що знаходиться за адресою вул. Проскурівська, 17 загальною площею 187,6 кв.м. (Свідоцтво на право власності на нерухоме майно САС №662178, видане Управлінням житлово-комунального господарства м.Хмельницького)

У коледжі є додаткові приміщення на правах оренди. 

Практичні заняття, виробнича та переддипломна практики проводяться на клінічних базах, визначених Наказом Департаменту охорони здоров’я, у 15 навчальних кімнатах та кабінетах

Бухгалтерія

Фінансування коледжу здійснюється за кошти загального та спеціального фонду місцевого бюджету. Розподіл та використання коштів контролюється розпорядником – Департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

Очолює даний підрозділ головний бухгалтер Людмила Усачек .

Щорічно бухгалтерська служба публічно звітує про фінансову діяльність коледжу.

Підрозділ по роботі з кадрами

Організацією та проведенням кадрової роботи займається помічник директора з кадрової роботи Тетяна Юрченко.

Вона оформляє документи при прийомі на роботу, особові справи викладачів та співробітників коледжу, вносить будь-які зміни, щодо статусу співробітника чи трудових відносин, працює в атоматизованих системах ведення обліку кадрів, вчасно інформує членів трудового колективу про зміни у трудовому законодавстві.