H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

День Героїв - свято з особливим змістом

День Героїв – свято з особливим змістом

29 Травня, 2023 admin Comments Off

Щорічно 23 травня наша країна відзначає свято на честь українських борців за свободу і незалежність – День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам’ять усіх борців за самостійну соборну Українську державу, які відстоювали її суверенітет і незалежність впродовж всієї історії становлення та розвитку і які просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Ми безмежно вдячні кожному, хто бореться за наше мирне майбутнє на українській землі.

Студенти коледжу заздалегідь підготувалися до проведення пам’ятних заходів, одним із яких стало відвідування поранених бійців, що знаходяться на реабілітації. Це для них виготовлені українські обереги, що за давніми традиціями захищають від ворожої кулі, бо ж вкладено у них тепло, турбота, любов та бажання перемоги.

В цей день перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук відвідав та привітав наших героїв, які проходять лікування та реабілітацію в Хмельницькій обласній лікарні. До акції долучилися директор коледжу Іван Нагорний, студенти та учні шкіл. Студенти подарували захисникам обереги, зроблені своїми руками, привітали їх зі святом та подякували за захист нашої країни.

Бажаємо всім швидкої Перемоги.

Слава Україні! Слава нашим Героям!