H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Лідери Майбутнього

Лідери Майбутнього

25 Квітня, 2023 admin Comments Off

Унікальна Програма розвитку для керівників студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста, учасниками якої стали студентські активісти нашого коледжу, нещодавно стартувала у Хмельницькому.

Цьому передувало проведення  22 березня 2023 року круглого столу “Обʼєднана молодь – майбутнє України”, метою якого стало налагодження конструктивного діалогу, взаємодопомога та співпраця Хмельницької міської ради, Молодіжної ради Хмельницького та органів студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста. Загалом був підписаний дієвий меморандуму про співпрацю цих надважливих інститутів громадянського суспільства.

Програма працювала з 10 до 12 квітня. Наш коледж представляли Тетяна Гаврилюк та Любов Степасюк. Спікерами програми були досвідчені громадські молодіжні діячі міста, активісти студентських об’єднань та члени студентського самоврядування.

Обговорювалися актуальні теми, які турбують студентську спільноту міста, молодих людей та організацію ефективної роботи органів студентського самоврядування. Багато уваги надавалось таким питанням:

 • формування лідерських якостей: «Лідерство, стресостійкість в умовах сучасності», «Самопрезентація, риторика»;
 • сучасним методикам самоврядування у молодіжних колективах:
  • «Тайм-менеджмент: запорука успішного керівника-лідера»;
  • «Інструменти впливу для здійснення повноважень представниками студентського самоврядування»;
  • «Нормативно-правова база студентського самоврядування в Україні»;
  • «Управління, державотворення та демократизм через призму історії світу».
 • досвіду ефективної роботи самоврядних органів:
  • «Успішні кейси студентського самоврядування: практичний аспект»;
  • «Практичний аналіз: основні напрями співробітництва та спільні цілі»;
  • «Досвід роботи зарубіжного студентського самоврядування».

«Беззаперечно, участь у роботі Програми була дуже корисною, – ділиться враженнями Тетяна Гаврилюк, – адже ми отримували відповіді на питання, які нас турбують сьогодні, узгоджували плани на майбутнє».

«У роботі Програми брали участь студентські активісти з усіх закладів освіти міста, – додає Любов Степасюк, – отже ми мали змогу поспілкуватись неформально та дізнатися про роботу студентського самоврядування у кожному закладі. Це дуже позитивний досвід»

Вдячні усім організаторам заходу за унікальний досвід, представлений у доповідях спікерів та висловлюємо надію, що подібна співпраця об’єднає молодь Хмельниччини для формування громадянського суспільства