H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

На шляху до успіху у майбутній професії

На шляху до успіху у майбутній професії

13 Квітня, 2023 admin Comments Off

Юрченко Богдан – цьогорічний випускник відділення “Сестринсько-акушерська справа” за освітньо-професійною програмою “Сестринська справа”, активний учасник Студентського наукового товариства та входить у склад Ради товариства.

З першого курсу Богдан працював у предметних гуртках, брав участь у олімпіадах, конкурсах та займався науковими дослідженнями. Природна допитливість, жага до знань та щоденна робота над собою давали позитивні результати. Він неодноразово займав призові місця та нагороджувався дипломами та грамотами.

Цієї весни Богдан презентував результати наукового дослідження на Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів та молодих учених ВІМСО, що традиційно організовує Буковинський державний медичний університет. Тема роботи: “Дослідження  частоти виникнення, причин, перебігу, діагностики та лікування захворювань щитоподібної залози у дітей Хмельницької області” (керівник Галина Никорук – викладач педіатрії). Тези опубліковані у Збірнику тез ВІМСО, 2023.

Вибір даної теми зумовлений тим, що за даними статистики по Хмельницькій області за три роки спостерігається тенденція до значного збільшення захворювання щитоподібної залози у дітей з перевагою вродженого гіпотиреозу.

Досліджуючи проблему встановлено, що основними причинами виникнення захворювань щитоподібної залози у дітей є психічні травми, захворювання частіше зустрічається у дівчаток, найбільше випадків захворювання зареєстровано у Хмельницькому та Білогірському районах.

Богдан продовжує працювати над даною темою. Бажаємо йому успіхів!