H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

НДР 2023

НДР 2023

15 Травня, 2023 admin Comments Off

Студентська науково-практична конференція, що традиційно щорічно проводиться у коледжі, цьогоріч відбулася 10 травня.  Молоді науковці представляли результати своїх теоретичних напрацювань, наукового пошуку та досліджень, що здійснювались впродовж року. Вражає різномаїття тем, методів наукової роботи та способів її представлення. Журі було не легко!

Переможцями конкурсу наукових робіт стали: 

І місце – Вох Ірина, студентка 2 курсу ОПП Лікувальна справа (науковий керівник Винник В. П.), тема роботи: “Staphylococus aureus в етіологічній структурі гнійно-запальних інфекцій шкіри»

ІІ місце розділили троє студентів:

  • Гель Єва, студентка 3 курсу ОПП Сестринська справа (науковий керівник Сис О.М.), з роботою : «Дезінформація у сучасному світі»;
  • Давидян Анна, студентка 2 курсу ОПП Лікувальна справа;
  • Каштан  Євген, студент 3 курсу ОПП Лікувальна справа (науковий керівник Квасовська Ж.С.). Тема роботи: «Здоровий спосіб життя – це шлях до збереження здоров’я молоді».

ІІІ місце також розділили  троє студентів:

  • Олійник В’ячеслав та Ковальчук Олександра, студенти 3 курсу ОПП Фармація (науковий керівник Мот С .Ю.) зі спільною роботою на тему: «Дослідження виготовлення екстракційних препаратів та застосування їх в екстемпоральній рецептурі»;
  • Сороченко Анастасія, студентка 2 курсу ОПП Лікувальна справа (науковий керівник Чорна Н.А.) з роботою на тему: «Ненаркотичні залежності людини».
  • Налева Валерія, студентка 2 курсу ОПП Лікувальна справа (науковий керівник Гопанюк О.В.), тема роботи «Мовленнєві помилки у професійному спілкування медика».

Потрібно відзначити те, що представлені роботи переможців конкурсу-захисту та інших студентів мали достатньо сучасний характер, торкалися актуальних тем сьогодення та сприяли консолідації думок. Враховуючи те, що захід відбувався в умовах, коли Україна бореться зі всесвітнім злом – невиправданою агресією росії проти нас, кожен виступ був просякнутий бажанням допомогти здобути перемогу: чи то на освітньому фронті, чи на інформаційному.

Вітаємо переможців та учасників студентської конференції, бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

За матеріалами конференції буде укладено збірник тез.