H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Нетуристичні місця Хмельниччини

Нетуристичні місця Хмельниччини

6 Червня, 2023 admin Comments Off

Проєкт під такою назвою представили студенти коледжу  на Всеукраїнському конкурсі презентацій туристичних локацій України “Uni – TourChallenge 2023”, організаторами якого виступила кафедра туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету. Тема викликала неабиякий інтерес, адже за інформацією відділу охорони пам’яток історії та культури за кількістю пам’яток археології, історії, архітектури, містобудування і монументального мистецтва Хмельниччина перебуває у першій п’ятірці. Втім є цікаві локації з історією, які не відображені у туристичних маршрутах. Саме про такі йшлося у конкурсній роботі, яку підготувала команда коледжу у складі Петрової А.І, Когут Л.І.(керівники проєкту) та студентів Заремби Дарії, Дмитренко Анни та Дмитренко Валентини.

Учасники команди відвідали локації Райківці, Водички, Дзеленці та Гвардійське, дослідили цікаві  пам’ятки цих мальовничих місць.

20 травня 2023 року відбувся захист проєкту в онлайн режимі, а 27 травня команду було запрошено на День гостинності до Хмельницького національного університету, де відбулося нагородження учасників та переможців.

“На такому заході я була вперше. Для учасників був організований цікавий  туристичний квест, на якому ми отримали досвід з подолання перешкод, навчилися складати туристичну палатку та готувати їжу в умовах походу, пересуватись по канатній дорозі, розкладати палатку”.

Ділиться враженнями студентка коледжу Валентина Дмитренко.

Події відбувалися у університетському ботанічному саду, де росте унікальне тюльпанове дерево.

“Для мене новим було  те, – продовжує Валентина, – що у ботанічному саду можна організувати настільки багаті на цікаві локації. Дякую Вам за гостинність, смачний борщ, туристичні змагання, благодійний аукціон. Дуже круто, що Ви збираєте кошти на ЗСУ в наш час, що дуже корисно та актуально. Молодці, що поєднуєте такі події, з радістю долучилися! Залишилися лише позитивні враження!”.

Зі словами вдячності звернулись студенти і до керівників проекту та студентів коледжу  за підтримку, довіру та допомогу за увагу та можливість  бути учасником у цій номінації. Це був чудовий досвід, нові знайомства, дружня атмосфера та приємні враження, емоції!!

Відвідуйте мальовничі місця нашої Країни.

Миру нам та Перемоги!