H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Партнерство та співпраця

  Ви зараз тут
 • Головна
 • Партнерство та співпраця

Формуємо навички майбутнього уже сьогодні

Хмельницький базовий медичний фаховий коледж

Педагогічна та студентська спільнота коледжу цінує та розвиває співпрацю з провідними лікувально-профілактичними (фармацевтичними) закладами області, керівники та співробітники яких не тільки надають можливість здобувачам якнайповніше долучатись до їх майбутньої професійної діяльності в процесі практичної підготовки, а й самі на правах стейкхолдерів беруть участь у вирішенні питань підвищення якості проведення усіх видів практичного навчання студентів.

75 клінічних баз навчальної, виробничої, переддипломної практики для студентів та слухачів відділення післядипломної освіти Хмельницького базового медичного фахового коледжу в закладах, установах та підприємствах області затверджено Департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

Процес практичної підготовки регламентується “Положенням про організацію та проведення практики студентами Хмельницького базового медичного коледжу” та Угодами про співпрацю між клінічними базами практики та коледжем.

Заклади охорони здоров’я - найпотужніші клінічні бази практичного навчання України

КНП "Хмельницька обласна лікарня" ХОР

КНП “Хмельницька обласна лікарня” ХОР – заклад охорони здоров’я третинного рівня, який у своєму складі має вузькоспеціалізовані відділення терапевтичного та хірургічного профілю, травматологічне та опікове відділення, амбулаторне відділення та обласний перинатальний центр.

Практичні навички практично у всіх сферах медицини для опанування середніми медичними працівниками можна відпрацювати на базі цього закладу.

КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР

КНП “Хмельницька обласна дитяча лікарня” ХОР зорієнтована на якість та сервіс в обслуговуванні дітей.

Це сучасна, багатопрофільна лікарня, в якій на місці здійснюється інструментальна та лабораторна діагностика, консультація лікарів та цілодобове лікування в умовах стаціонару.

КНП "Хмельницький протипухлинний центр" ХОР

КНП “Хмельницький протипухлинний центр” ХОР – єдиний в області спеціалізований онкологічний заклад третинного рівня надання медичної допомоги.

Він є головним консультативним, лікувальним та організаційно – методичним центром області з надання допомоги пацієнтам на пухлинну та передпухлинну патологію.

Практичні навички з догляду та медичні маніпуляції онкологічним пацієнтам опанувати студенти можуть тут в повному обсязі.

КП "Хмельницька міська лікарня" ХМР

КП “Хмельницька міська лікарня” ХМР має широкі можливості  для практичного навчання студентів.

В лікарні є хірургічні та терапевтичні відділення, гінекологічне відділення та травматологія де студенти можуть в повному обсязі опанувати навички, які потрібні для роботи в стаціонарних відділеннях клінік.

А у відділеннях екстреної невідкладної допомоги та травматологічному центрі відпрацювати навички надання першої невідкладної допомоги при захворюваннях та різноманітних травмах.

КП "Хмельницька міська дитяча лікарня" ХМР

КП “Хмельницька міська дитяча лікарня” ХМР – багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад, що надає висококваліфіковану спеціалізовану консультативну поліклінічну, планову та ургентну стаціонарну допомогу, проводить оперативні втручання, є базою підвищення кваліфікації лікарів і середнього медичного персоналу.

Студенти мають змогу опанувати практичні навички з догляду, виконання лікувальних маніпуляцій та невідкладної допомоги у маленьких пацієнтів.

КП "Хмельницький міський перинатальний центр" ХМР

КП “Хмельницький міський перинатальний центр” ХМР:

 • забезпечує надання кваліфікованої акушерсько-гінекологічної та неонатологічної допомоги пацієнтам;
 • здійснює консультативно-діагностичну та лікувально-профілактичну допомогу вагітним;
 • проводить медико-генетичне консультування;
 • використовує допоміжні репродуктивні технології з метою лікування непліддя у жінок та подружніх пар;
 • бере участь у державній атестації випускників ОПП “Акушерська справа”

КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" ХОР

КНП “Хмельницький обласний серцево-судинний центр” ХОР – вузькоспеціалізований заклад третинного рівня, де студенти мають змогу опрацювати навички діагностики, догляду надання невідкладної допомоги при захворюваннях серцево-судинної системи.

На базі закладу функціонують 2 відділення:

 • відділення кардіохірургії;
 • кардіотерапевтичне відділення.

КП "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" ХМР

В межах центру функціонує 5 поліклінік у місті Хмельницький.

Центр надає амбулаторно-поліклінічну, вторинну (спеціалізовану) амбулаторну, консультативно-діагностичну допомогу населенню та здійснює комплекс заходів з підтримки громадського здоров’я.

Студенти мають можливість проходити навчальну та виробничу практику у поліклініках центру.

КП "Хмельницький міський центр медико-санітарної допомоги №2" ХМР

КП “Хмельницький міський центр медико-санітарної допомоги №2” ХМР – реформований медичний заклад, у складі якого 17 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини.

Студенти мають змогу опанувати практичні навички, які необхідні при роботі в амбулаторно-поліклінічний ланці.

Аптечна мережа "Синиця"

Аптечна мережа “Синиця” є однією із баз практичного навчання студентів відділення “Фармація”.

Більшість аптек мережі працюють у форматі фармаркетів, мають широкий асортимент товарів для здоров’я та забезпечують якісне обслуговування клієнтів. Мережа зберігає традиції аптечного виготовлення лікарських засобів за рецептами лікаря.

Можливе подальше працевлаштування у аптечних закладах мережі.

75 клінічних баз навчальної, виробничої, переддипломної практики для студентів та слухачів відділення післядипломної освіти Хмельницького базового медичного фахового коледжу в закладах, установах та підприємствах області затверджено Департаментом охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

У коледжі Вас підготують для того, щоб стати висококваліфікованим фахівцем, здатним надавати широкий спектр медичних послуг на рівні первинної медико-санітарної допомоги, фармації та продовжити навчання з обраного напрямку.