H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Перші кроки у коледжі

Перші кроки у коледжі

6 Вересня, 2023 admin Comments Off

З 1 вересня коледжна родина приймає першокурсників. З цієї нагоди 4 вересня відбулися урочистості, а саме – посвята у студенти коледжу, години спілкування з адміністрацією, кураторами навчальних груп, студентами старших курсів, екскурсії по коледжу.

Багато хвилювань приніс цей день, і це зрозуміло, бо навчаємося в особливий час, коли змушені виборювати свою свободу, незалежність та протидіяти ворогу на усіх фронтах. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати та навчатися, за можливість провести урочисті заходи та зробити перший крок до власного майбутнього.

З вітальним словом до студентів та викладачів звернувся директор коледжу Іван Нагорний, який привітав з початком нового навчального року та побажав плідної праці, творчої наснаги:

«Шановні студенти! В надзвичайно важких умовах, в умовах війни , в вашому житті сталася важлива подія: ви обрали медицину як найгуманнішу та найважливішу професію. Пам’ятайте, ваша подальша доля — у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог на професійній ниві! Бажаємо усім міцного здоров’я, творчої наснаги та невичерпної енергії , щастя та оптимізму! Нехай студентське життя буде насиченим позитивними емоціями, новими враженнями та вірними друзями, яких ви обов’язково знайдете у стінах нашого коледжу. Шановні колеги, цей рік, на жаль, ми розпочинаємо в у мовах війни, він буде плідним та успішним, ми все подолаємо і перемога кожного з вас на своєму місці наблизить таку бажану Перемогу в нашій Країні! Наші героі щодня наближають Перемогу на полі бою, а ми тримаємо освітянський фронт! Дякуємо нашим захисникам за можливість навчати та зустрічати новий день.

З початком нового навчального року! Слава Україні!»

Уже не абітурієнти, а студенти. І це підтвердили білі медичні халати, які першокурсники одягнули на урочистостях. Схвильовані діти, щасливі батьки, доброзичливі викладачі – для всіх цей день є особливим. Перші кроки коледжними коридорами, знайомство з медичними кабінетами та аудиторіями, розкладом занять.
Успішного старту!