H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Платформа Labster доступна студентам коледжу!

Платформа Labster доступна студентам коледжу!

13 Квітня, 2023 admin Comments Off

На початку 2023 року коледж отримав можливість долучитись до використання провідної платформи віртуальних лабораторій та інтерактивної науки Labster. І ось уже понад 300 студентів та викладачів вивчають можливості та навчаються у Labster.

Платформа Labster – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. здобувачів освіти із 3000 закладів освіти в 70 країнах світу. Платформа містить близько 300 різних симуляцій тривалістю від 10 до 50 хв, які дозволять опанувати різноманітні теми під час проведення віртуального дослідження та презентована безпосередніми розробниками на вебінарі.

Для ознайомлення педагогічних працівників з особливостями роботи у Labster адміністратором Світланою Зозулею проведено методичний семінар, впродовж якого проведено вичерпний огляд платформи Labster та її функцій.

Світлана разом зі студентом першого курсу Іллею Дубасом продемонструвала роботу у віртуальній лабораторії. Віртуальна лабораторія — це інтерактивна наукова симуляція, яку студенти виконують онлайн. І хоча частина контенту англомовна, Ілля прекрасно справився із завданням.

Також розглянуті основні можливості та функції у віртуальної лабораторії:

  • понад 300 захоплюючих симуляцій з природничо-наукових дисциплін та сестринської справи
  • вбудовані тести для самоперевірки  
  • інформаційна панель викладача для моніторингу досягнень студента
  • лабораторні посібники для удосконалення теоретичної підготовки

Додаткові ресурси –  доступ до великої бібліотеки пояснювальних відео, теоретичних сторінок, графіки тощо.