H M U . K M . U A

Будь-ласка, зачекайте. Йде завантаження сторінки

Регіональна конференція

Регіональна конференція

29 Травня, 2023 admin Comments Off

Плекаємо інтелектуальну еліту

25 травня відбулася регіональна науково-практична конференція здобувачів освіти медичних фахових коледжів Хмельницької області. Зустріч проводилася у онлайн форматі, за присутності молодих науковців Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу, Чемеровецького медичного фахового коледжу, Шепетівського медичного фахового коледжу. Організатором конференції виступав Хмельницький базовий медичний фаховий коледж.

На конференції були представлені кращі науково-дослідницькі та пошукові роботи авторів, які перемогли у конкурсі-захисті, що проходив у кожному закладі освіти. Регіональна конференція – це можливість для кожного із них апробувати свої теоретичні напрацювання, поспілкуватися, обмінятися досвідом, думками та враженнями.

Ознайомитись з програмою конференції >>

Слід зазначити, що теми робіт були актуальними, злободенними і надзвичайно патріотичними, торкалися теми російсько-української війни:

  • «Дензінформація у сучасному світі», (автор Гель Єва);
  • «Вплив кризової ситуації (війни) на психічне здоров’я та благополуччя у підлітків», (автор Лола Дарина);
  • «Миру нам на Україні, і війні ми скажемо «Ні!» (Тема нескореності українського народу у російсько-українській війні в творчості поетів Поділля)», (авторки Костюк Сабріна, Крістіна Варшавська).

Теми робіт розкриваються на місцевому матеріалі, містять практичні рекомендації і дуже емоційні. Наприклад, Крістіна Варшавська, доповідаючи, читала власні вірші та вірші сучасних поетів Поділля про війну, що і досі триває.

Гідно представлена медична тематика:

  • «Staphylococcus aureus в етіологічній структурі гнійно-запальних інфекцій шкіри», (автор Ірина Вох);
  • «Презентація клінічного випадку правця в місті Кам’янець-Подільський 2022 року», (автор Коваль Максим); 
  • «Розвиток паратрофій (ожиріння) під впливом харчування у здобувачів освіти Кам’янець-Подільського медичного фахового колледжу» (автор Насобкова Інна);
  • «Аналіз захворюваності на інфекційні хвороби в Україні під час російсько-української війни 2022-2023 р.р.», (автор Варшавська Крістіна ) тощо.

Декілька досліджень торкалися проблем екології та довкілля: «Аналіз впливу хімічної промисловості на екологічний стан нашого регіону», Бондар Софія; «Моніторинг стану водного середовища ставків смт. Чемерівці та аналіз причин їх забруднення», (Барабанова Валерія).

Конференція засвідчила, що досвід, якого молодь набуває, проходячи крізь горнило студентської науки загартовує найкращі якості, необхідні справжньому фахівцеві: критичність розуму, здатність до об’єктивного аналізу фактів, уміння бачити ніким не помічене. Вона сприяє активній творчій праці здобувачів освіти у процесі навчання і оволодіння спеціальністю, залучає до самостійного наукового пошуку, виховує національну свідомість, примножує інтелект нації.