Випуск – 2016

30.06.2016 року відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам відділень "Лікувальна справа", "Сестринська справа" та "Фармація". Вітаємо та бажаємо успішної трудової діяльності.

Урочистості відбулися в приміщенні Хмельницького театру ім.М.Старицького. 

Свято розпочалося внесенням Державного прапору та прапору коледжу, виконанням Гімну України. Схвильовані випускники, їхні батьки, студенти коледжу, представники громадськості міста та області переповнювали зали театру. А зі сцени лунали щирі привітання та найкращі побажання від директора коледжу Нагорного І.М., викладачів та кураторів академічних груп, батьків, студентів-першокурсників. Згадалося все: і перше Свято Знань у коледжі, і перші кроки у навчальних аудиторіях, і перше знайомство з куратором групи та викладачами, а далі – і звичні чергування в лікарнях, і набутий досвід медичної практики, і вдячні пацієнти. Тепла атмосфера свята передалась усім, а разом з тим – впевненість у тому, що кожен випускник зможе побудувати успішну кар’єру, гідне майбутнє. Почуття радості і печалі сплелися в один клубок – ВИПУСКНИК !.  

Урочисто прозвучала Клятва медичного працівника. Перший крок на шляху добра і милосердя зроблений.

Вітаємо випускників коледжу, зичимо реалізувати свій величезний потенціал, втілити в життя заповітні мрії та прославляти улюблений коледж!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий