Переможний диплом

17-19 квітня 2018 року на базі Відкритого Міжнародного університету розвитку людини проходила ХV Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених «МОЛОДЬ: ОСВІТА, НАУКА, ДУХОВНІСТЬ».

Ми мали нагоду і честь презентувати науково-дослідницьку роботу «Неврологічні прояви на тлі імунодефіциту у ВІЛ-інфікованих осіб» у секції «Природа, медицина, здоров`я». Робота секції розпочалася із вітального слова Мовчан В.О. к.б.н., доцента, декана факультету біометричних технологій учасників конференції. Тепла атмосфера, що панувала під час роботи конференції, надихала на успіх. Конкуренція між учасниками додавала стимулу до перемоги. Оцінка членів комісії (головуюча Мележик О.В., к.б.н., доцент кафедри мікробіології, сучасних біотехнологій, екології та імунології) була абсолютно об`єктивною. До рідної ALMA MATER ми повернулись з перемогою Вітвіцької Ірини, студентки IV курсу відділення «Лікувальна справа», яка отримала Диплом за кращу доповідь на конференції та заслужене 1місце. Науковий керівник наукової роботи -  викладач інфектології ХБМК, Ткачук О.М.

Приємні спогади про університет, конференцію та враження від екскурсії лабораторіями університету надихають на подальші звершення .

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий