Всеукраїнський конкурс «Ескулап»

Ескулап. Іменем цього відомого древньогрецького бога мистецтва лікувати названий конкурс професійної майстерності студентів  медичних училищ та коледжів зі спеціальності Сестринська справа, ІІІ тур якого традиційно проходив 10-12 червня 2015 року у м.Києві.

Він відбувся у два етапи. На першому етапі  учасники зі всіх регіонів України складали на комп’ютерах тест на теоретичні знання. На другому етапі учасники показали свої практичні навички з трьох предметів «Медсестринство у педіатрії», «Медсестринство у хірургії» та «Медсестринство у терапії». Учасникам необхідно було за 15 хвилин показати по дві практичні навички з кожного предмету за певним алгоритмом.

Студентка VІ курсу відділення "Сестринська справа" Ганжій Юлія успішно справилася зі всіма завданнями і стала дипломантом ХVІІ Всеукраїнського конкурсу.

 Конкурс судила суддівська колегія, яка складалась із представників МОЗ України та представників провідних училищ і коледжів. Вони пильно слідкували за кожним рухом учасників і оцінювали результати їхньої роботи. За результатами двох етапів фінальної частини конкурсу судді визначили три призові місця, лауреатів та дипломантів конкурсу. Юля отримала диплом Лауреата за зайняте 5 місце. Вітаємо!.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий